EUL.ro | Anunturi | Bancuri | Citate | Curs valutar | Director | Forum | Fun | Horoscop | Jocuri | Radio | Stiri | Lifestyle | Program TV | Presa | Translator | Tutoriale

Esti webmaster? Daca ai intrebari sau probleme Eul.ro te ajuta gratis.

Posteaza raspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 in medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazon pregateste airbag pentru telefon
25-08-2011, 07:49 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima data: 25-08-2011 07:49 PM de andreipala.)
RE: Amazon pregateste airbag pentru telefon
... cum le stii tu pe toate. Ia sa te vad eu daca te tine sa scapi un iPhone(al tau bineinteles) pe jos. Sa vad si eu ca nu se strica. Bineinteles, daca tu crezi ca acest sistem de protectie va fi facut pentru nokia 1100 atunci esti indreptatit sa spui ca da ma, nu ti-ar folosi.

Content writer-PM me
Gaseste toate mesajele acestui utilizator
Citati acest mesaj intr-un raspuns
26-08-2011, 12:02 AM
si crezi ca daca scap un iphone pe jos gata cu el nu?telefoanele nus asa sensibile cum crezi tu,dar parerea ta.
29-08-2011, 12:04 PM
Un iPhone e sensibil, te asigur eu de asta. Nu din auzite ci din proprie experienta. Eu personal, nu cred ca asa ceva(airbag pentru mobil) ar fi ceva chiar atat de naspa sau inutil. Bineinteles, asta daca nu vrem sa ne opunem cu inversunare evolutiei. Stii, intr-un timp aceiasi poveste era si cu touchscreen-urile. Ca nu-s bune, ca se strica la prima cazatura, ca etc. s.a.m.d. Si acum?! Majoritatea umbla cu touchscreen-urile dupa ei.Wink

Content writer-PM me
29-08-2011, 12:22 PM
O fi el sensibil,dar nici chiar asa. Despre touchscreen asa ziceam si eu, si cam asa si este. Acum am un telefon cu touchscreen si sunt mai sentibile decat celelate clasice.
29-08-2011, 01:02 PM
Pai cam asa se intampla. La urma urmei, cu touchscreen-urile si telefoanele clasice e cam cum este acum cu daciile si bmw-urile. Izbesti o dacie, 10 milioane. Izbesti un bmw...mai bine nu-l izbestiSmile)Smile)

Content writer-PM me
29-10-2011, 06:12 PM
numai nebuni pe planeta asta, inenteaza si cheltui bani aiurea

Detin un site www. mamicamea.ro cu subiecte despre sarcina, nastere si cresterea copiilor si un forum unde mamicile discuta subiectele care le intereseaza.
Posteaza raspuns 

Saritura forum: